Titles you rated
Heavenly CreaturesRated ★ 4.0
Birdman or (The Unexpected Virtue of Ignorance)Rated ★ 4.0
All About Lily Chou-ChouRated ★ 4.5
Kung Fu PandaRated ★ 3.5
Blue Is The Warmest ColorRated ★ 4.0
Jail BreakersRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 4.0
Memories of MatsukoRated ★ 4.0
Bullet TrainRated ★ 3.0
IncendiesRated ★ 4.5
A Tale of Two SistersRated ★ 4.5
I Was a Teenage FrankensteinRated ★ 1.0
Knockin' on Heaven's DoorRated ★ 3.0
I OriginsRated ★ 3.5
HarbinRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 4.0
MatildaRated ★ 3.5
Your Name.Rated ★ 4.0
American PsychoRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: The Adult Empire Strikes BackRated ★ 4.0