Titles you rated
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
The Electric StateRated ★ 1.5
Ready or NotRated ★ 4.0
AbigailRated ★ 1.0
Black WidowRated ★ 5.0
Captain MarvelRated ★ 5.0
Get OutRated ★ 4.0
Late Night With the DevilRated ★ 4.0
ExhumaRated ★ 4.0
Corpse BrideRated ★ 5.0
EncantoRated ★ 4.0
Bird Box BarcelonaRated ★ 2.0
Bird BoxRated ★ 4.0
The HoleRated ★ 3.0
Jung_eRated ★ 2.0
ParasiteRated ★ 4.0
The ClosetRated ★ 2.0
ThirstRated ★ 5.0
John WickRated ★ 3.5
Only Lovers Left AliveRated ★ 3.5