Movies
Ratings
118
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Bohemian RhapsodyRated ★ 5.0
A Silent VoiceRated ★ 4.0
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.0
Sing StreetRated ★ 4.0
Now You See MeRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5
Begin AgainRated ★ 4.5
About TimeRated ★ 4.0
Ingrid Goes WestRated ★ 2.0
Steel RainRated ★ 3.0
The Invisible GuestRated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 4.5
Golden SlumberRated ★ 2.5
CocoRated ★ 4.0
Black PantherRated ★ 3.0
Maze Runner: The Death CureRated ★ 3.0
Little ForestRated ★ 4.5
ConstantineRated ★ 4.0
No Country for Old MenRated ★ 4.5