Movies
Ratings
81
I Am LegendRated ★ 4.0
The Maze RunnerRated ★ 4.0
The Greatest ShowmanRated ★ 3.5
Edge of TomorrowRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 3.5
The Imitation GameRated ★ 3.5
DunkirkRated ★ 4.0
The Admiral: Roaring CurrentsRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
ConstantineRated ★ 4.0
The Beauty InsideRated ★ 4.0
Tazza: The Hidden CardRated ★ 3.0
War of the ArrowsRated ★ 3.0
World War ZRated ★ 4.0
DeadpoolRated ★ 4.0
The Devil Wears PradaRated ★ 3.5
SunflowerRated ★ 3.0
The Good, The Bad, The WeirdRated ★ 5.0
LUCK KEYRated ★ 3.0
The InternRated ★ 5.0