Titles you rated
- PilotRated ★ 3.0
FrankensteinRated ★ 5.0
The PlatformRated ★ 4.0
Good BoyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 5.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
Stop Making SenseRated ★ 3.0
Your LetterRated ★ 5.0
Ballad of a SoldierRated ★ 4.5
나쁜계집애: 달려라 하니Rated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 5.0
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5- The UglyRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
MonsterRated ★ 3.5
Woman of the HourRated ★ 3.5
Pulp FictionRated ★ 4.0
One Cut of the DeadRated ★ 4.5
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5