Movies
Ratings
130- The UglyRated ★ 3.5
Toy StoryRated ★ 5.0
Begin AgainRated ★ 4.5
12 StrongRated ★ 4.0
SullyRated ★ 3.5
Spider-Man: Far From HomeRated ★ 4.0
Brokeback MountainRated ★ 4.0
Peppermint CandyRated ★ 4.0
My Neighbor TotoroRated ★ 4.5
JawsRated ★ 3.5
High Plains DrifterRated ★ 4.0
Home AloneRated ★ 4.5
The AvengersRated ★ 4.5
RockyRated ★ 4.5
No Country for Old MenRated ★ 4.5
The RevenantRated ★ 4.0
MasqueradeRated ★ 4.0- Take OffRated ★ 4.0
Catch Me If You CanRated ★ 4.0
The IntouchablesRated ★ 4.5