Titles you rated
- The Dream Life of Mr. KimRated ★ 2.5
The WhirlwindRated ★ 3.0
3 Body ProblemRated ★ 3.5
Behind Her EyesRated ★ 3.0
BodyguardRated ★ 3.5
Squid Game Season 1Rated ★ 4.0
ManifestRated ★ 3.0- 사상검증구역: 더 커뮤니티Rated ★ 5.0
A Killer ParadoxRated ★ 3.5
D.P. Season 2Rated ★ 2.0
Life on MarsRated ★ 3.5
Narco-SaintsRated ★ 4.0
Big Bet Season 2Rated ★ 3.5
Big Bet Season 1Rated ★ 4.0
The Glory Part 1Rated ★ 3.5
Taxi DriverRated ★ 4.0
Grand Maison TokyoRated ★ 3.5
Reborn RichRated ★ 3.5- Meitantei Stay HomesRated ★ 2.5
One Dollar LawyerRated ★ 3.0