Movies
Ratings
491
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 4.5
The Drug KingRated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.5
AquamanRated ★ 4.5
Bohemian RhapsodyRated ★ 4.0
Fantastic Beasts: The Crimes of GrindelwaldRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.0
Nameless GangsterRated ★ 4.0
Feng ShuiRated ★ 3.5
SearchingRated ★ 4.0
Love & Other DrugsRated ★ 3.5
Hidden FiguresRated ★ 5.0
The Pursuit of HappynessRated ★ 4.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.5
Midnight SunRated ★ 5.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 3.5
Jurassic World: Fallen KingdomRated ★ 4.0
BelieverRated ★ 3.5
Avengers: Infinity WarRated ★ 4.5
Deadpool 2Rated ★ 4.5