Movies
Ratings
910
The MaskRated ★ 3.5
Predator: BadlandsRated ★ 3.5
Se7enRated ★ 4.5
The World of LoveRated ★ 5.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
Nobody 2Rated ★ 3.0
BallerinaRated ★ 3.5
The Bad Guys 2Rated ★ 4.0
ConstantineRated ★ 3.5
SupermanRated ★ 3.5
Shutter IslandRated ★ 5.0
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.0
Saving Private RyanRated ★ 5.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
ElioRated ★ 3.5