Movies
Ratings
216
Stuart LittleRated ★ 5.0
Ice Age: Continental DriftRated ★ 5.0
Ice Age: Dawn of the DinosaursRated ★ 5.0
Madagascar 3: Europe's Most WantedRated ★ 5.0
Madagascar: Escape 2 AfricaRated ★ 5.0
Ice Age: The MeltdownRated ★ 5.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 5.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 5.0
The Princess DiariesRated ★ 5.0
Becoming JaneRated ★ 5.0
The Mummy: Tomb of the Dragon EmperorRated ★ 5.0
FlightplanRated ★ 5.0- Highway StarRated ★ 3.0
DreamgirlsRated ★ 4.0
Wolf ChildrenRated ★ 5.0
Legally BlondeRated ★ 5.0
AlwaysRated ★ 4.0
Love 911Rated ★ 5.0
Let the Right One InRated ★ 5.0
BoltRated ★ 5.0