Titles you rated
CoralineRated ★ 5.0
OppenheimerRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
Home AloneRated ★ 3.5
PadakRated ★ 3.5
How to Train Your DragonRated ★ 3.5
Summer WarsRated ★ 3.0
1917Rated ★ 3.5
TenetRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
Deliver Us From EvilRated ★ 3.0
RatatouilleRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.0
TunnelRated ★ 3.0
Memories of MurderRated ★ 4.0
AvatarRated ★ 3.0
MoanaRated ★ 3.5
InceptionRated ★ 5.0
Howl's Moving CastleRated ★ 4.0
3 IdiotsRated ★ 4.0