Series
Ratings
30
Stairway to HeavenRated ★ 4.5
Strong Woman Do Bong SoonRated ★ 3.5- Hikaru no Go: New Year Special – The Road To The Hokuto CupRated ★ 4.0
Hikaru no GoRated ★ 4.0
Tree With Deep RootsRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 4.0
We Married as a Job!Rated ★ 4.0
Please Love The Useless MeRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 3.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0
How I Met Your MotherRated ★ 4.0
Seven Days of a Daddy and a DaughterRated ★ 4.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.5- Brilliant LegacyRated ★ 5.0