Titles you rated
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.0
One Piece StampedeRated ★ 1.5
The Fantastic Four: First StepsRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 1.5
In the Mood for LoveRated ★ 4.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Captain America: Brave New WorldRated ★ 3.5
Call Me by Your NameRated ★ 4.0
Love in the Big CityRated ★ 2.5
Look BackRated ★ 5.0
Deadpool & WolverineRated ★ 2.0
ExitRated ★ 3.0
Inside Out 2Rated ★ 4.5
Inglourious BasterdsRated ★ 2.5
We Made a Beautiful BouquetRated ★ 3.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Battle of the Warring StatesRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Kasukabe Boys of the Evening SunRated ★ 4.0
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! The Hero of KinpokoRated ★ 2.5
Crayon Shin-chan: Fierceness That Invites Storm! Yakiniku Road of HonorRated ★ 4.0