Series
Ratings
128 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0 When Life Gives You TangerinesRated ★ 5.0
 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5 KonoSuba: God's Blessing on this Wonderful World!Rated ★ 3.5
 Chainsaw ManRated ★ 5.0 Chainsaw ManRated ★ 5.0
 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5 JoJo’s Bizarre Adventure STONE OCEANRated ★ 4.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5 JoJo's Bizarre Adventure: Golden WindRated ★ 3.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5 JoJo's Bizarre Adventure: Diamond is unbreakableRated ★ 4.5
 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0 JoJo's Bizarre Adventure: Stardust CrusadersRated ★ 5.0
 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0 JoJo's Bizarre AdventureRated ★ 3.0
 Solo LevelingRated ★ 2.0 Solo LevelingRated ★ 2.0
- InuYashaRated ★ 3.0
 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0 Twenty-Five Twenty-OneRated ★ 2.0
 Descendants of the SunRated ★ 3.5 Descendants of the SunRated ★ 3.5
- Soul EaterRated ★ 3.0
 Attack on TitanRated ★ 2.5 Attack on TitanRated ★ 2.5
 Cowboy BebopRated ★ 2.5 Cowboy BebopRated ★ 2.5
- Magical Girl Madoka MagikaRated ★ 2.0
 DAN DA DANRated ★ 3.0 DAN DA DANRated ★ 3.0
 Delicious in DungeonRated ★ 2.0 Delicious in DungeonRated ★ 2.0
 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0 Cyberpunk: Edgerunners Season 1Rated ★ 2.0
 Family Outing Season 1Rated ★ 3.0 Family Outing Season 1Rated ★ 3.0