Movies
Ratings
2371
Extreme JobRated ★ 3.5
Alice Through the Looking GlassRated ★ 3.0
Door LockRated ★ 2.0
MicrohabitatRated ★ 4.5
Ruby SparksRated ★ 4.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Magic in the MoonlightRated ★ 4.0
La La LandRated ★ 4.0
Bridge of SpiesRated ★ 4.0
The Accidental Detective 2: In ActionRated ★ 2.0
LifeRated ★ 2.5
The CobblerRated ★ 3.0
MAL MO E The Secret MissionRated ★ 3.0
The FortressRated ★ 3.0
The Spy Who Dumped MeRated ★ 2.0
Little ForestRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 4.5
HereditaryRated ★ 4.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 2.0
Spider-Man: HomecomingRated ★ 4.0