Movies
Ratings
486
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.0
The Exit 8Rated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 3.5
One Cut of the DeadRated ★ 4.0
5 Centimeters Per SecondRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 3.5
KOKUHORated ★ 3.5
Love Affair(s) : The Things We Say, The Things We DoRated ★ 4.0
The Young Girls of RochefortRated ★ 4.0
HappyendRated ★ 4.0
The Other Way AroundRated ★ 4.0
PassionRated ★ 3.5
Past LivesRated ★ 3.5
Taipei StoryRated ★ 3.5
The Addams FamilyRated ★ 3.5- Someday or One DayRated ★ 3.0
The BrutalistRated ★ 4.0
A Complete UnknownRated ★ 3.5
Mickey 17Rated ★ 4.0