Titles you rated
- A Talented Boy Lee Jun SeopRated ★ 2.5
BabygirlRated ★ 1.0
La La LandRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 3.0
A Big Bold Beautiful JourneyRated ★ 3.0
Good NewsRated ★ 4.0
A Simple FavorRated ★ 3.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.5
AnoraRated ★ 4.0
Pride and Prejudice and ZombiesRated ★ 0.5
What Happened to MondayRated ★ 3.0- Idiot Girls and School Ghost: School anniversaryRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0
John WickRated ★ 2.0
PhoenixRated ★ 4.5
3670Rated ★ 3.5
Mirrors No. 3Rated ★ 3.0
MantisRated ★ 1.5
AfireRated ★ 4.0
UndineRated ★ 3.5