Movies
Ratings
321
Good NewsRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 2.5
I OriginsRated ★ 3.0
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Intimate StrangersRated ★ 3.0
8½Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 2.0
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 2.5
Three Billboards Outside Ebbing, MissouriRated ★ 3.5
The 400 BlowsRated ★ 4.0
Welcome to DongmakgolRated ★ 3.0
GattacaRated ★ 4.0
Modern TimesRated ★ 3.0
Mr. & Mrs. SmithRated ★ 3.0
ZootopiaRated ★ 3.5
Leave the World BehindRated ★ 1.5
A River Runs Through ItRated ★ 3.0
Perfume: The Story of a MurdererRated ★ 0.5
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 3.5