Series
Ratings
49
Formula 1: Drive to Survive Season 7Rated ★ 3.5
Squid Game Season 3Rated ★ 2.0
Bad Influence: The Dark Side of KidfluencingRated ★ 3.0
KarmaRated ★ 4.0
Black Mirror Season 7Rated ★ 4.5
When Life Gives You TangerinesRated ★ 4.5
DexterRated ★ 4.0
Sherlock Season 1Rated ★ 4.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 4.0
Missing YouRated ★ 2.5
Shop of the LampRated ★ 3.0
The Lincoln Lawyer Season 1Rated ★ 4.0
Squid Game Season 2Rated ★ 3.5
Dream ProductionsRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 4.0
Breaking BadRated ★ 5.0
Designated SurvivorRated ★ 3.5
The Good PlaceRated ★ 4.0
The GentlemenRated ★ 3.5
Monsters: The Lyle and Erik Menendez StoryRated ★ 4.0