Movies
Ratings
650
The Perfect NeighborRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
The Thursday Murder ClubRated ★ 3.0
Moonrise KingdomRated ★ 4.0
The Conjuring: Last RitesRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.5
Unknown Number: The High School CatfishRated ★ 3.0
Cinema ParadisoRated ★ 4.5
Attack on Titan the Movie: The Last AttackRated ★ 5.0
The Phoenician SchemeRated ★ 4.0
Jurassic World RebirthRated ★ 2.0
F1: The MovieRated ★ 4.0
Annabelle: CreationRated ★ 2.0
AnnabelleRated ★ 1.5
Bring Her BackRated ★ 3.0
How to Train Your DragonRated ★ 3.0
American Murder: The Family Next DoorRated ★ 3.0
Night at the Museum: Battle of the SmithsonianRated ★ 3.0
The ThievesRated ★ 3.0
The King's ManRated ★ 2.5