Movies
Ratings
118
KPop Demon HuntersRated ★ 3.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.0
The WailingRated ★ 2.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 5.0
SnowpiercerRated ★ 3.5
Punch-Drunk LoveRated ★ 5.0
Love LetterRated ★ 5.0
No Other ChoiceRated ★ 3.5
Our Little SisterRated ★ 4.5
Eternal Sunshine of the Spotless MindRated ★ 4.0
HerRated ★ 4.0
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.5
Alien: RomulusRated ★ 3.5
The Silence of the LambsRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 4.0
Killers of the Flower MoonRated ★ 3.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 3.5
The Lord of the Rings: The Fellowship of the RingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 3.0
The IslandRated ★ 3.5