Movies
Ratings
87
The Dark KnightRated ★ 4.0
FrozenRated ★ 4.0
InceptionRated ★ 4.0
TransformersRated ★ 3.0
MarathonRated ★ 3.0
21Rated ★ 4.0
Perfect GameRated ★ 4.0
The Last SamuraiRated ★ 4.0
The League of Extraordinary GentlemenRated ★ 3.0
The HangoverRated ★ 2.0
Fast & FuriousRated ★ 3.0
UnderworldRated ★ 2.0
The Truman ShowRated ★ 3.0
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.0
TakenRated ★ 4.0
KikujiroRated ★ 1.0
The Ides of MarchRated ★ 4.0
Rise of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Scandal MakersRated ★ 4.0
HancockRated ★ 1.0