Titles you rated
The Man from NowhereRated ★ 4.0
Whatcha Wearin'?Rated ★ 3.0
GintamaRated ★ 3.5
Thor: RagnarokRated ★ 4.5
The Thirteenth FloorRated ★ 4.0
HarakiriRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
Assassin's CreedRated ★ 4.5
Let the Right One InRated ★ 4.5
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 3.0
Castle in the SkyRated ★ 4.0
Ben-HurRated ★ 3.5
Princess MononokeRated ★ 4.0
Cinema ParadisoRated ★ 3.0
Star Wars: Episode VI - Return of the JediRated ★ 4.0
ShrekRated ★ 4.0
Fast & Furious 6Rated ★ 4.0
Star Wars: Episode IV - A New HopeRated ★ 4.0
The Hunger Games: Catching FireRated ★ 3.5
Star Wars: Episode III - Revenge of the SithRated ★ 4.0