Titles you rated
You Are the Apple of My EyeRated ★ 4.5
Ode to My FatherRated ★ 2.5
Marine BoyRated ★ 3.5
ArrivalRated ★ 4.5
A Taxi DriverRated ★ 5.0
Transformers: Age of ExtinctionRated ★ 1.5
The OutlawsRated ★ 4.5
PassengersRated ★ 2.5
Just My LuckRated ★ 1.0
Fantastic Beasts and Where to Find ThemRated ★ 5.0
CocoRated ★ 5.0
SearchingRated ★ 5.0
Along With the Gods: The Last 49 DaysRated ★ 5.0
Operation ChromiteRated ★ 4.5
MoonRated ★ 5.0
The Karate KidRated ★ 5.0
X-Men: ApocalypseRated ★ 4.5
Train to BusanRated ★ 4.5
577 ProjectRated ★ 2.5
American AssassinRated ★ 4.0