Titles you rated
BargainRated ★ 3.5
Get OutRated ★ 3.0
Good Will HuntingRated ★ 3.0- The UglyRated ★ 3.0
Love in the Big CityRated ★ 3.5
No Other ChoiceRated ★ 3.5
The MatchRated ★ 2.5
WickedRated ★ 4.0
Lady MacbethRated ★ 3.0
PickpocketRated ★ 4.0
The Dark KnightRated ★ 3.5
Jurassic ParkRated ★ 3.5
The WrestlerRated ★ 3.5
Escape RoomRated ★ 3.0
I, The ExecutionerRated ★ 3.0
The Twilight Saga: Breaking Dawn - Part 2Rated ★ 3.0- The Sea of TranquilityRated ★ 2.0
The Big BlueRated ★ 2.5
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 3.0- StainRated ★ 3.5