Titles you rated
Another Miss OhRated ★ 3.0
Family by ChoiceRated ★ 0.5
The ProducersRated ★ 2.0
Descendants of the SunRated ★ 1.5
Genie, Make a WishRated ★ 3.0
Attack on Titan The Final Season Part 2Rated ★ 4.0
Attack on Titan The Final Season Part 1Rated ★ 4.0- Attack on Titan Season 3 Part 2Rated ★ 3.5
Attack on Titan Season 3 Part 1Rated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Attack on TitanRated ★ 3.5
Resident PlaybookRated ★ 3.0- YellowRated ★ 2.0
Cheer Up!Rated ★ 3.5- VictoriousRated ★ 5.0
- VictoriousRated ★ 5.0
- Yes! PreCure 5 GoGo!Rated ★ 3.5
VictoriousRated ★ 5.0- Yes! PreCure 5Rated ★ 3.5
- We Are PreCureRated ★ 4.0