Titles you rated
- Noryang: Sea of DeathRated ★ 2.5
About FamilyRated ★ 3.0
Furiosa: A Mad Max SagaRated ★ 3.0
Deadpool & WolverineRated ★ 3.0
HarbinRated ★ 3.5
Jesters: The Game ChangersRated ★ 3.0
Mission: PossibleRated ★ 2.5
SinkholeRated ★ 2.5
Jurassic World: DominionRated ★ 5.0
SpiritwalkerRated ★ 1.5
ToxicRated ★ 3.0
Kingdom of the Planet of the ApesRated ★ 2.5
I, The ExecutionerRated ★ 4.0
Officer Black BeltRated ★ 3.5
Wonder Woman 1984Rated ★ 3.0
Star Wars: Episode VII - The Force AwakensRated ★ 3.0
Sin CityRated ★ 3.5
The Time Traveler's WifeRated ★ 2.5- Hansan ReduxRated ★ 3.0
Dune: Part TwoRated ★ 4.0