Titles you rated
BossRated ★ 2.0
UprisingRated ★ 4.0
The MatchRated ★ 3.5
KPop Demon HuntersRated ★ 4.0
The Old Woman with the KnifeRated ★ 2.5
The SubstanceRated ★ 4.0
HarbinRated ★ 3.5
Harry Potter and the Prisoner of AzkabanRated ★ 4.0
ForgottenRated ★ 3.0
Knives OutRated ★ 3.0
Sing: ThrillerRated ★ 3.5
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 3.5
Love in the Big CityRated ★ 4.0
I Am Not an Easy ManRated ★ 4.5
I, The ExecutionerRated ★ 0.5
The ChaserRated ★ 3.0- HeroRated ★ 2.0
I Saw the DevilRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 2.5
Citizen of a KindRated ★ 3.0