Series
Ratings
175
Bonappetit Your MajestyRated ★ 3.0- Unknown SeoulRated ★ 4.5
Weak Hero Class 1Rated ★ 2.5
AdolescenceRated ★ 4.0
Low LifeRated ★ 3.0
Youth of MayRated ★ 4.0
The Queen's GambitRated ★ 4.0
Yumi's Cells Season 2Rated ★ 3.5
Yumi's Cells Season 1Rated ★ 4.0- 원경: 단오의 인연Rated ★ 3.0
WongyeongRated ★ 3.0
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 2.5
Big Bet Season 2Rated ★ 3.0
Big Bet Season 1Rated ★ 2.5- Green Bean, Red Bean - spin-offRated ★ 3.5
- 지락이의 뛰뛰빵빵Rated ★ 4.0
Good or Bad Dong JaeRated ★ 4.0
The Tale of Mrs. OkRated ★ 2.5
The Number You Have DialedRated ★ 0.5
The TrunkRated ★ 4.0