Titles you rated
Death RaceRated ★ 3.0
Non-StopRated ★ 3.5
HopeRated ★ 4.5
Speed RacerRated ★ 2.0
The Fast and the Furious 3Rated ★ 3.5
Righteous TiesRated ★ 4.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 4.0
Rob-B-HoodRated ★ 3.5
Taxi 2Rated ★ 4.5
Eight BelowRated ★ 4.0
UnstoppableRated ★ 3.0
Fly Away HomeRated ★ 4.0
HostageRated ★ 3.5
True LiesRated ★ 3.5
The Last EmperorRated ★ 4.0
E.T. the Extra-TerrestrialRated ★ 4.0
DrumlineRated ★ 4.0
Our School E.TRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 5.0
X-Men: Days of Future PastRated ★ 4.5