Titles you rated
Spider-Man 3Rated ★ 5.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 5.0
The Lord of the Rings: The Two TowersRated ★ 5.0
Harry Potter and the Half Blood PrinceRated ★ 5.0
Harry Potter and the Order of the PhoenixRated ★ 5.0
The Lion KingRated ★ 4.0
Harry Potter and the Deathly Hallows Part IRated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: At World's EndRated ★ 5.0
Jurassic ParkRated ★ 5.0
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
The Dark KnightRated ★ 5.0
The Hobbit: An Unexpected JourneyRated ★ 5.0
Alice in WonderlandRated ★ 3.0
Star Wars: Episode I - The Phantom MenaceRated ★ 5.0
Pirates of the Caribbean: On Stranger TidesRated ★ 5.0
Toy Story 3Rated ★ 4.0
Pirates of the Caribbean: Dead Man's ChestRated ★ 5.0
The Dark Knight RisesRated ★ 5.0
SkyfallRated ★ 2.0
The Lord of the Rings: The Return of the KingRated ★ 5.0