Series
Ratings
53
Love in the MoonlightRated ★ 2.5
Bridal MaskRated ★ 3.5
Tree With Deep RootsRated ★ 3.5
The Queen’s ClassroomRated ★ 3.0
Reply 1988Rated ★ 3.5
Good Omens Season 1Rated ★ 4.0
Good Omens Season 2Rated ★ 4.0
Queen of TearsRated ★ 2.0
Who Are You: School 2015Rated ★ 3.5- Mysterious JokerRated ★ 3.5
- Mysterious JokerRated ★ 3.5
- Mysterious JokerRated ★ 3.5
NARUTORated ★ 3.0- Taoist MeoteolRated ★ 4.0
LarvaRated ★ 4.0
Re: Life in a different world from zero Season 2Rated ★ 3.5
Re: Life in a different world from zeroRated ★ 3.5
Assassination ClassroomRated ★ 3.5
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0
Miraculous: Tales of Ladybug & Cat NoirRated ★ 4.0