Titles you rated
The Bear Season 4Rated ★ 3.5
The Bear Season 3Rated ★ 3.0- Demon Slayer: Hashira Training ArcRated ★ 4.5
Demon Slayer Swordsmith Village ArcRated ★ 3.0
Demon Slayer Entertainment District ArcRated ★ 5.0
Demon Slayer Mugen Train ArcRated ★ 4.0
Demon SlayerRated ★ 3.0
Money Heist season 1Rated ★ 4.5
The 8 ShowRated ★ 2.5
The Bear Season 2Rated ★ 3.5
The Bear Season 1Rated ★ 4.5