Titles you rated
ParasiteRated ★ 4.5
JokerRated ★ 4.0
Creed IIRated ★ 3.5
The Drug KingRated ★ 2.5
Tazza: The High RollersRated ★ 4.0
The Angry Birds MovieRated ★ 2.5
Green BookRated ★ 4.5
DeadfallRated ★ 3.5
Black PantherRated ★ 2.5
Rurouni Kenshin Part II: Kyoto InfernoRated ★ 3.0
Ant-Man and the WaspRated ★ 4.0
Pacific Rim: UprisingRated ★ 3.0
Ip Man 3Rated ★ 3.0
The Anthem of the HeartRated ★ 3.0
Mortal EnginesRated ★ 2.5
Ant-ManRated ★ 3.5
SnowdenRated ★ 3.0
The InternRated ★ 3.0
Maze Runner: The Scorch TrialsRated ★ 2.5
Black SwanRated ★ 5.0