Titles you rated
Casino RoyaleRated ★ 4.0
VeteranRated ★ 4.0
Ant-ManRated ★ 4.0
The MartianRated ★ 5.0
The Advocate: A Missing BodyRated ★ 3.0
The InternRated ★ 4.5
HulkRated ★ 4.0
Castle in the SkyRated ★ 4.5
Last VegasRated ★ 4.0
ChappieRated ★ 4.0
Ocean's ElevenRated ★ 4.0
My Name Is KhanRated ★ 4.0
Taken 3Rated ★ 3.0
The Berlin FileRated ★ 4.0
TwentyRated ★ 3.5
Over My Dead BodyRated ★ 3.5
The Maze RunnerRated ★ 4.0
SpyRated ★ 3.5
Kingsman: The Secret ServiceRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5