Titles you rated
ZootopiaRated ★ 4.5
The Exit 8Rated ★ 3.5
Be With YouRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 5.0
Wicked: For GoodRated ★ 4.5
The MaskRated ★ 3.5
Wolf ChildrenRated ★ 4.0
FrankensteinRated ★ 4.5
CoralineRated ★ 4.0
It Was Just an AccidentRated ★ 4.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 4.5
PaprikaRated ★ 3.5
Save the Green Planet!Rated ★ 3.5
Perfect BlueRated ★ 4.0
Demon Slayer: Kimetsu no Yaiba - Infinity CastleRated ★ 4.0
One Battle After AnotherRated ★ 4.5
No Other ChoiceRated ★ 4.0
Princess MononokeRated ★ 4.5
Toy StoryRated ★ 4.0
Demon Slayer the Movie: Mugen TrainRated ★ 4.5