Series
Ratings
31
The Trauma Code: Heroes on CallRated ★ 5.0
MovingRated ★ 5.0
Squid Game Season 3Rated ★ 3.0
Squid Game Season 2Rated ★ 4.0
Big Bet Season 1Rated ★ 5.0
Squid Game Season 1Rated ★ 5.0
D.P. Season 2Rated ★ 4.5
Prison PlaybookRated ★ 4.0
Descendants of the SunRated ★ 3.5
Fight For My WayRated ★ 5.0
Lovestruck in the CityRated ★ 4.5
My Liberation DiaryRated ★ 5.0
Itaewon ClassRated ★ 4.0
Narco-SaintsRated ★ 5.0
Hospital Playlist Season 2Rated ★ 5.0
Reborn RichRated ★ 4.0
Hospital Playlist Season 1Rated ★ 5.0
Hot Stove LeagueRated ★ 4.5
When the Camellia BloomsRated ★ 4.0
Resident PlaybookRated ★ 5.0