Titles you rated
Good NewsRated ★ 4.0
Lilo & StitchRated ★ 3.5
Jurassic World RebirthRated ★ 2.5
F1: The MovieRated ★ 4.0
Monsters UniversityRated ★ 3.5
Grand Maison ParisRated ★ 3.0
Joker: Folie À DeuxRated ★ 4.0
Deadpool & WolverineRated ★ 4.0
Toy Story 4Rated ★ 4.0
Cars 3Rated ★ 3.5
Dr. Cheon and Lost TalismanRated ★ 2.5
Shang-Chi and the Legend of the Ten RingsRated ★ 3.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 3.5
Guardians of the Galaxy Vol. 3Rated ★ 4.0
Mission: Impossible – Dead Reckoning Part OneRated ★ 3.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.5
Avatar: The Way of WaterRated ★ 3.5
2 Fast 2 FuriousRated ★ 3.5
The Fast and the FuriousRated ★ 4.0
The Super Mario Bros. MovieRated ★ 3.5