Titles you rated
InterstellarRated ★ 5.0
Transporter 2Rated ★ 4.5
Guardians of the GalaxyRated ★ 5.0
Lone SurvivorRated ★ 4.0
Jackass Presents: Bad GrandpaRated ★ 5.0
ArgoRated ★ 4.0
The TransporterRated ★ 4.0
Dawn of the Planet of the ApesRated ★ 4.0
Ocean's TwelveRated ★ 4.5
Spider-Man 2Rated ★ 4.0
Mr. Bean's HolidayRated ★ 5.0
8 MileRated ★ 5.0
Kung Fu HustleRated ★ 4.0
Mission: Impossible IIRated ★ 4.5
I Now Pronounce You Chuck & LarryRated ★ 4.0
The HangoverRated ★ 5.0
The Secret Life of Walter MittyRated ★ 5.0
Die HardRated ★ 4.0
A Bittersweet LifeRated ★ 4.0
GoldenEyeRated ★ 4.0