Titles you rated
- CatacombRated ★ 0.5
- 내 꿈은 컬러 꿈 #2 : the Red DoorRated ★ 0.5
- 내 꿈은 컬러 꿈 #1 : the Green MoonRated ★ 1.0
- The Cold BreathRated ★ 2.5
Groundhog Day For A Black ManRated ★ 4.0- Su heeRated ★ 3.5
- My Annoying MotherRated ★ 3.5
- How to Film Queer Movie 101Rated ★ 2.0
Moving OnRated ★ 4.0
CicadaRated ★ 0.5- 겨울꿈Rated ★ 0.5
Memories of MatsukoRated ★ 2.0
WhiplashRated ★ 3.5
Big FishRated ★ 4.5- Thrust to throatRated ★ 3.5
- A Thunderstrike from Nowhere!Rated ★ 3.5
- Tea DiaryRated ★ 3.0
- SohRated ★ 2.5
KPop Demon HuntersRated ★ 2.5- Basil and DaisyRated ★ 3.0