Movies
Ratings
111
Rush Hour 2Rated ★ 5.0
28 Days LaterRated ★ 4.0
Hwayi: A Monster BoyRated ★ 5.0
Total RecallRated ★ 4.0
Barefoot GibongRated ★ 5.0
ChawRated ★ 3.0
BattleshipRated ★ 5.0
Child's Play 2Rated ★ 3.0
Shrek 2Rated ★ 3.0
MapadoRated ★ 5.0
Blade IIRated ★ 5.0
Final Destination 2Rated ★ 5.0
SawRated ★ 4.0
CrankRated ★ 4.0
Resident Evil: ExtinctionRated ★ 3.0
Evan AlmightyRated ★ 5.0
War of the ArrowsRated ★ 4.0
Ip ManRated ★ 4.0
SilmidoRated ★ 5.0
HulkRated ★ 2.0