Movies
Ratings
28
About a Place in the Kinki RegionRated ★ 2.5
PossessionRated ★ 3.0
WeaponsRated ★ 1.5
Chainsaw Man - The Movie: Reze ArcRated ★ 3.5
The SubstanceRated ★ 3.5
The WailingRated ★ 3.0
Mickey 17Rated ★ 3.0
Shutter IslandRated ★ 4.0
Suzume Locking Up the DoorsRated ★ 2.5
The Boy and the HeronRated ★ 3.0
Wolf ChildrenRated ★ 3.5
F1: The MovieRated ★ 3.0
AftersunRated ★ 4.0
A Tale of Two SistersRated ★ 4.0
GattacaRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
WhiplashRated ★ 3.5
IncantationRated ★ 4.5
The MercilessRated ★ 4.5
SecretRated ★ 4.0