Movies
Ratings
827
Guardians of the GalaxyRated ★ 2.0
The Kirishima ThingRated ★ 2.0
Moo-hyun, the Story of Two CitiesRated ★ 1.0
Spring, Summer, Fall, Winter... and SpringRated ★ 2.0
BrazilRated ★ 3.0
Side EffectsRated ★ 2.0
Gran TorinoRated ★ 4.0
SplitRated ★ 1.0
PaprikaRated ★ 1.0
Cloud AtlasRated ★ 3.0
UnbreakableRated ★ 0.5
Beauty and the BeastRated ★ 3.0
Ghost in the ShellRated ★ 3.0
Fun MovieRated ★ 3.0- Scary HouseRated ★ 3.0
Shall We Dance?Rated ★ 4.0
IncendiesRated ★ 2.0
PrisonersRated ★ 2.0
YouthRated ★ 4.0
The Land Before TimeRated ★ 2.0