Series
Ratings
102
KatanagatariRated ★ 1.0
Slam DunkRated ★ 3.0
The Office Season 1Rated ★ 4.0
Orange DaysRated ★ 3.0- Paper CraneRated ★ 3.0
A Sunny Place of the YoungRated ★ 4.0- First LoveRated ★ 4.0
- GeomiRated ★ 3.0
- RNARated ★ 4.0
Blue Mountain StateRated ★ 2.0
SpartacusRated ★ 3.0
The Good WifeRated ★ 3.0
UtopiaRated ★ 4.0
UtopiaRated ★ 4.0
Boston LegalRated ★ 4.0
How I Met Your MotherRated ★ 5.0- Love, Election and ChocolateRated ★ 0.5
The Walking Dead Season 1Rated ★ 4.0
LostRated ★ 1.0
HannibalRated ★ 2.0