Movies
Ratings
838
ContactRated ★ 5.0
WhiplashRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 3.5
Mad Max: Fury RoadRated ★ 5.0
The Expendables 2Rated ★ 2.5
GodzillaRated ★ 3.0
Dracula UntoldRated ★ 3.0
The Maze RunnerRated ★ 3.5
The Hunger Games: Mockingjay - Part 1Rated ★ 4.0
Exodus: Gods and KingsRated ★ 2.0
Harry Potter and the Goblet of FireRated ★ 2.0
The Terror LiveRated ★ 3.0
Being John MalkovichRated ★ 4.0
Ex MachinaRated ★ 3.0
Into the WoodsRated ★ 3.0
The EqualizerRated ★ 3.5
PaycheckRated ★ 4.0
Seven DaysRated ★ 3.0
Sex Is ZeroRated ★ 3.0
Le Grand ChefRated ★ 3.5