Titles you rated
My Love From Another StarRated ★ 4.0
The Greatest LoveRated ★ 4.5
The Moon Embracing the SunRated ★ 3.5
Secret GardenRated ★ 4.0- TV's The Art of WarRated ★ 4.0
Byul Soon GeomRated ★ 4.0
Byul Soon Geom Season 2Rated ★ 3.5
TV Novel Dear My SisterRated ★ 4.0- Daughters of a Rich FamilyRated ★ 4.0
- Mr. DukeRated ★ 5.0
- Three MenRated ★ 5.0
- ProposeRated ★ 5.0
- Jang Gil SanRated ★ 4.5
- Walking to HeavenRated ★ 3.5
- Little WomenRated ★ 4.5
Byul Soon Geom Season 1Rated ★ 5.0- General HospitalRated ★ 3.0
- Sons and DaughtersRated ★ 4.5
- Eun ShilRated ★ 3.5
Dummy MommyRated ★ 2.5