Titles you rated
Kingdom: Ashin of the NorthRated ★ 1.5
The Chef of South PolarRated ★ 4.0
Your Name.Rated ★ 4.0
Along with the Gods: The Two WorldsRated ★ 3.0
Believer: extended cutRated ★ 4.0
Sicario: Day of the SoldadoRated ★ 3.5
1987: When the Day ComesRated ★ 4.0
Extreme JobRated ★ 5.0
BrightRated ★ 2.5
Spenser ConfidentialRated ★ 2.0
6 UndergroundRated ★ 2.5
PolarRated ★ 2.5
ExtractionRated ★ 3.5
The OutpostRated ★ 4.5
The Accidental DetectiveRated ★ 3.0
ExitRated ★ 4.0
Fight ClubRated ★ 4.0
Hunter KillerRated ★ 2.5
Tomorrow I Will Date With Yesterday's YouRated ★ 5.0
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 4.0