Movies
Ratings
338
Murder in the FirstRated ★ 3.0
Police Story 2Rated ★ 2.0
Top GunRated ★ 3.0
Hi! Dharma!Rated ★ 2.0
The Legend of the SwordsmanRated ★ 3.0
The BodyguardRated ★ 4.0
Peter PanRated ★ 2.0
Hollow ManRated ★ 2.0
PushRated ★ 2.0
The TuxedoRated ★ 2.0
Blue StreakRated ★ 3.0
Flash PointRated ★ 4.0
ShineRated ★ 3.0
Mission: Impossible IIRated ★ 3.0- She s On DutyRated ★ 2.0
Robin Hood: Prince of ThievesRated ★ 2.0
The Princess Diaries 2: Royal EngagementRated ★ 2.0
A Few Good MenRated ★ 3.0
The PatriotRated ★ 3.0
Infernal Affairs IIIRated ★ 3.0