Titles you rated
The Maze RunnerRated ★ 3.5
ChefRated ★ 4.0
WhiplashRated ★ 3.0
Mad Max: Fury RoadRated ★ 2.0
How to Steal a DogRated ★ 4.0
Furious 7Rated ★ 3.5
TedRated ★ 4.0
The Chronicles of EvilRated ★ 2.5
SpyRated ★ 3.5
TwentyRated ★ 3.0
Man in LoveRated ★ 2.5
Liar LiarRated ★ 3.0
Ong-Bak: The Thai WarriorRated ★ 2.5
TaxiRated ★ 4.0
Crying FistRated ★ 3.5
The PiratesRated ★ 3.5
Home Alone 3Rated ★ 3.0
HopeRated ★ 4.0
Ju-on: The GrudgeRated ★ 3.0
The Lincoln LawyerRated ★ 4.5