Titles you rated
Sonic the Hedgehog 3Rated ★ 3.5
Spider-Man: Into the Spider-VerseRated ★ 3.0
Sonic the Hedgehog 2Rated ★ 4.0
Harry Potter and the Chamber of SecretsRated ★ 3.5
WhiplashRated ★ 4.5- WishRated ★ 4.0
FallRated ★ 3.5
Everything Everywhere All at OnceRated ★ 3.5
FollowingRated ★ 3.5
Top Gun: MaverickRated ★ 3.5
ElementalRated ★ 3.5
Harry Potter and the Sorcerer s StoneRated ★ 5.0
Concrete UtopiaRated ★ 4.0
Midnight in ParisRated ★ 4.0
Sonic the HedgehogRated ★ 3.0
Doctor Strange in the Multiverse of MadnessRated ★ 3.0
Dragon Ball Z: Return of CoolerRated ★ 3.5
Dragon Ball Z: Cooler's RevengeRated ★ 3.5
LucaRated ★ 5.0
All About My WifeRated ★ 3.0